Odstranění nátěrů a odstranění plastu

Pyrolýzní pece (Diablo/Santana)

Výhody:


 • Lehká a bezpečná manipulace, lehce instalovatelný
 • Unikátní nakládací systém s pneumatickými dveřmi,
 • Nízká údržba, nízké investice
 • Setrný k životnímu prostředí,
 • Pełne odstranění všech organických polutantů
 • Cištění integrované odpadních plynů
 • ŽŽádné mechanické nebo tepelné poškození složek pomocí

Diablo a Santana systém „vyhřívaná atmosféra“ jsou efektivní pyrolýzní pece, šetrné k životnímu prostředí a jsou přesně kontrolované, určené k odstraňování barvy a plastu.
Organická kontaminace na dílech se vypařuje a zoxiduje do reaktoru s bezpečně nízkou hladinou kyslíku, který je efektivně izolovaný a garantuje přesnou atmosférickou kontrolu. Operuje v teplotách mezi 320-480oC. Čistící cyklus je 2-6 hodin, záleží na stupni kontaminace a velikosti dílech na čištění.
V souladu s přísnými pravidly životného prostředí, Diablo a Santana pece jsou standardně vybavené s přídavným spalováním k ošetření odpadních plynů. Spalovací komora je integrovaná do kompaktního tvaru, výfukový ventilátor zajišťuje průtok chladného vzduchu. Díky tomu nemusíme mít izolaci komínu.

Diablo (S)

Diablo (S) series serie jsou velmi kompaktní pyrolytické pece, vhodné k čištění malých dílů, hlavně k odstranění plastu (PP, PE, PVC) z trysek, extrudérů atd. Kompaktní konstrukce, programovatelné PLC a pneumatické dveře vybavené vytahovacím dopravníkem umožňuje lehké použití. Navíc Diablo pyrolýzní pece jsou bezpečné a potřebují malou údržbu.

Diablo (L)

Diablo (L) jsou konstruované speciálně k termickému čištění šroubů, až do 6 metrů, v nízkém kyslíkovém prostředí. Čas cyklu je 1,5-4 hodiny. Dveře jsou ovládané pneumaticky, přídavné spalování je v kompaktním provedení.

Santana (A)

Santana (A) systémy pracují podle stejného principu jako Diablo, ale obyčejně jsou vyrobené k čištění větších částí. Dveře jsou kompletně vysouvací a čistící komora je lehce přístupná z obou stran použitím jeřábu nebo vysokozdvižného vozíku. Santana pyrolýzní pece jsou určené k odstraňování barvy a plastu, nebo jiných materiálů z velkých částí. Čistící cyklus je 6-10 hodin.

Aplikace:


 • Termické čištění trysek, přípravků, smyky, regály
 • Tepelné čištění vstřikovací trysky prvky, filtrační desky, síta, šrouby, šablony,okázalost, vlákno tvořící matrici, statické mixéry
 • Tepelné čištění znečištěné prášek háčky, Zvlákňovací trysky
 • Cištění horký běžec

Pracovní princip

- Zahřívaní, tak jako atmosféra uvnitř reaktoru je přesně kontrolována integrovaným programem logic controller (PLC) pro rychlé a řádné čištění.

- Před vložením částí na čištění, reaktor může být předehřátý a udržovaný teplotou při nakládání dílů ve studených podmínkách.

- Nakládací rám (pneumatické dveře) se vysouvají z čistící komory. Pak je nakládací rám lehce přístupný z obou stran k nakládání dílů.

- Může být naprogramovaných více čistících cyklů. Dveře po uzavření aktivují čistící cyklus automaticky. Když cyklus skončí, v závislosti na naprogramovaných parametrech, může zůstat pec v pohotovostním režimu a díly můžou být vyložené, nebo je možné je nechat vychladnout.

- Cyklus je nastavitelný na 6 fází. Každá fáze se dá aktivovat nebo vypnout, obzvlášť přeskočit nahřívání.