Usuwanie powłok lakierniczych i plastiku

Usuwanie powłok - producent maszyny do czyszczenia

producent pieców do pirolizy

Arena Comet (Cleaning of Metals-czyszczenie metali) Group została założona w 1997r. i stała się ekspertem w tworzeniu przyjaznych dla środowiska rozwiązań termicznego oczyszczania metali technologii termicznych.

Nasza główna działalność polega na projektowaniu, produkcji i sprzedaży złóż fluidalnych oraz pieców do pirolizy, które służą głównie do usuwania powłok lakierniczych z różnego rodzaju urządzeń i części maszyn, a także pozostałości po tworzywach sztucznych i gumie. Dbając o środowisko naturalne, Arena Comet dostosowuje swoją technologię w taki sposób, że jakość i wydajność idą w parze.

Arena Comet również świadczy usługi posprzedażowe do piece przemysłowe, na całym świecie, dla wszystkich typów urządzeń czyszczących.

Oprócz urządzeń do termicznego czyszczenia metali, Arena Comet jest aktywna w obszarze świadczenia usług czyszczenia w naszych Zakładach Usługowych (Service Cleaning Shops (SCS), zlokalizowanymi w Belgii, Francii, Polsce (Wrocław i Kraków) i Republice czeskiej. Z zaangażowanym i dobrze wyszkolonym zespołem, Arena Comet jest kluczowym graczem na rynku termicznego czyszczenia i nawiązała trwałą współpracę z klientami na całym świecie.

Nasza lokalizacja do termicznego i chemicznego usuwania powłok