Termické odlakování barvy a plastu

O odlakování barvy a plastu

VÁŠ PARTNER PRO POVRCHOVÉ
A TEPELNÉ ÚPRAVY KOVŮ

Arena Cometspecialistou ve vývoji termického čištění šetrnému k životnímu prostředí.

Naší hlavní činnosti je design, výroba a prodej fluidních pecí a pyrolýzních pecí používaných k odlakování barvy, plastu nebo gumy. Bereme v úvahu životní prostředí, Arena Comet zpracovává technologie takovým způsobem, že kvalita a efektivita jdou ruku v ruce.

Arena Comet mimo jiné, poskytuje poprodejní servis celosvětově všech typů zařízení pro termické čištění.

Mimo to poskytuje zařízení k termickému čištění kovů, Arena Comet také poskytuje externí čištění, a to v Service Cleaning Shops (SCS) v Belgii, Francii, Polsku a České republice - Slaný.

S oddaným a trénovaným týmem, hraje Arena Comet klíčovou roli v termickém čištění a dokázala si vytvořit pevné vztahy po celém světě.

Provádíme termické a chemické odlakování

Společnost Arena Comet SCS česká republika s.r.o. Průmyslové čisticí prostředky v roce 2009 (ISO certifikováno) K termickému odstraňování barev, olejů, lepidel, epoxidových živic z kovů apod. Používáme zařízení Fluidní pec. V zařízení Scirocco fluidni pec čistí kovové předměty z organických polymerů jako barvy a plasty „oxidují bez spalování“. Provádíme chemické i termické odlakování a odstranit barev. Odlakování organických filmů z povrchových částic provádíme metodou pec pyrolýzy i fluidi pec (termické), ekologicky velmi šetrná metoda; odlakování termickou cestou.

Kde odlakování barvy a plastů

  • Lokace průmyslového tepelného čištění