Termické odlakování barvy a plastu

O odlakování barvy a plastů

Arena Comet (Cleaning Of Metals) specialistou ve vývoji termického čištění šetrnému k životnímu prostředí.

Naší hlavní činnosti je design, výroba a prodej fluidních peci a pyrolýzních pecí používaných k odlakování barvy, plastu nebo gumy. Bereme v úvahu životní prostředí, Arena Comet zpracovává technologie takovým způsobem, že kvalita a efektivita jdou ruku v ruce.

Arena Comet mimo jiné, poskytuje poprodejní poprodejní servis celosvětově všech typů zařízení pro termické čištění.

Mimo to poskytuje zařízení k termickému čištění kovů, Arena Comet také poskytuje externím čištění, a to v Service Cleaning Shops (SCS) v Belgii, Francie, Polsku a Česká republika, Slaný.

S oddaným a trénovaným týmem, Arena Comet hraje klíčovou roli v termickém čištění a dokázala si vytvořit pevné vztahy po celém světě.

Provádíme termické a chemické odlakování

Společnost Arena Comet SCS česká republika s.r.o. Průmyslové čisticí prostředky v roce 2009 (ISO certifikováno) K termickému odstraňování barev, olejů, lepidel, epoxidových živic z kovů apod. Používáme zařízení Fluidní pec. V zařízení Scirocco fluidni pec čistí kovové předměty z organických polymerů jako barvy a plasty „oxidují bez spalování“. Provádíme chemické i termické odlakování a odstranit barev. Odlakování organických filmů z povrchových částic provádíme metodou pec pyrolýzy i fluidi pec (termické), ekologicky velmi šetrná metoda; odlakování termickou cestou.

Kde odlakování barvy a plastů